Aktuality, Novinky - Felbermayr Slovensko

1. MIESTO PRE PRENÁJOM ŽERIAVOV SPOLOČNOSTI FELBERMAYR

3. augusta 2023 | S celkovo 491 mobilnými žeriavmi, ktoré pri sčítaní dosiahnu výšku háka presne 33 296 metrov, obsadila spoločnosť Felbermayr 1. miesto v hodnotení „Mobilné žeriavy“ odborného časopisu „Kran & Bühne“. V rámci hodnotených spoločností má okrem toho spoločnosť Felbermayr najväčšiu ponuku žeriavov s pásovým podvozkom.

V novom vydaní odborného časopisu „Kran & Bühne“ vydávaného nemeckým vydavateľstvom Vertikal Verlag zisťovala redakcia v kategóriách „Pracovné plošiny a zdvíhacie vozíky“, „Mobilné a pásové žeriavy“, „Vežové otočné žeriavy“ a „Teleskopické vysokozdvižné vozíky“ množstvo a ponuku prenajímateľov pracovných plošín a zdvíhacích vozíkov a prenajímateľov žeriavov na území Nemecka, Rakúska a Švajčiarska. Spoločnosť Felbermayr pritom s celkovo 491 mobilnými žeriavmi nesporne obsadila 1. miesto v kategórii „Mobilné žeriavy“ a preto vedie v zozname Top 20.

Spoločnosť Felbermayr je taktiež na čele rebríčka v kategórii „Najväčší prenajímateľ pásových žeriavov“. Podľa údajov z roku 2022 má spoločnosť Felbermayr s 32 žeriavmi s pásovým podvozkom nielen numericky najväčšiu, ale so zdvíhacou silou 1 000 ton aj jednu z najväčších ponúk spomedzi spoločností zastúpených v rebríčku.

V kategóriách „Pracovné plošiny a zdvíhacie vozíky“, ako aj „Najväčší prenajímateľ nožnicových plošín“ sa spoločnosť Felbermayr popri skvelých silných konkurentoch so získaným 8. miestom a 6. miestom nachádza taktiež medzi desiatimi najlepšími. S podielom 70 percent elektrických a hybridných pracovných plošín a zdvíhacích vozíkov sa spoločnosť Felbermayr okrem toho nachádza medzi Top 10 poskytovateľmi. Spoločnosť Felbermayr tak dokazuje, že bude na čele vývoja orientovaného na budúcnosť.

Peter Stöttinger, konateľ spoločnosti pre prepravnú a zdvíhaciu techniku, Felbermayr Transport- und Hebetechnik, sa teší zo špičkových umiestnení. Pre neho je však kontinuálny rast dôležitejší ako umiestnenie na prvom mieste v rebríčku: „Pre nás je mimoriadne dôležité, aby sme stáli na solídnych hospodárskych nohách, aby sme našim zákazníkom mohli ponúknuť kvalitu, ktorú od nás očakávajú.“

Jedinečnosťou ponuky spoločnosti Felbermayr je pre neho predovšetkým vynikajúca kvalita služby, ktorá pokrýva veľké geografické územie: „Spoločnosť Felbermayr je symbolom kvality vo všetkých oblastiach služieb od Čierneho mora po Severné more“.

Spoločnosť Felbermayr bude sledovať solídny rast aj v budúcnosti bez toho, aby pritom stratila hodnoty rodinného podniku, zdôrazňuje Stöttinger. 

Úplné vyhodnotenie si prečítate vo vydaní júl/august 2023


Autor: Lucia Reinsprecht l.reinsprecht@felbermayr.cc

Zoznam aktualít