ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Aktuality, Novinky - Felbermayr Slovensko

SIEŤ PRE PRÍPADY KATASTROF

S účinnosťou od 9. novembra pristúpila spoločnosť Felbermayr k sieti podnikov poskytujúcich pomoc v prípade katastrof v regióne Horného Rakúska. Sieť založenú pred dvomi rokmi vojenským komandom Horného Rakúska teraz tvorí šesť partnerských podnikov. V prípade potreby poskytnú tieto podniky spolkovej armáde bezplatne svoje výkony, zariadenie a personál na pokrytie kvantitatívnych nedostatkov.

„Tak ako sa mnohí z našich krajanov nezištne angažujú v záchranných organizáciách, aj my, ako rodinný podnik Felbermayr, sme si vedomí svojej zodpovednosti poskytovať pomoc podľa našich možností“, argumentuje DI Horst Felbermayr pristúpenie k sieti podnikov poskytujúcich pomoc v prípade katastrof (Netzwerk für Katastropheneinsatz) v Hornom Rakúsku.

Cieľom siete je hospodársky primerané pokrytie kvantitatívnych nedostatkov v zmysle technického zariadenia pri katastrofách. Podľa generálmajora Kurta Raffetsedera vyplnila spoločnosť Felbermayr práve s poskytnutím zdvíhacích plošín, žeriavov a dopravných prostriedkov podstatnú medzeru siete, ktorú momentálne tvorí šesť firiem.

Dohoda bola potvrdená „podaním rúk“ pri slávnostnom akte spojenom s prehliadkou areálu pobočky Felbermayr v Linzi. Pri praktickom predvedení mnohých zariadení si mohli partneri siete názorne pozrieť technické možnosti, ktoré poskytuje spoločnosť Felbermayr. Súčasťou prehliadky bola aj celosvetovo najvyššia mobilná pracovná plošina s maximálnou pracovnou výškou 103 metrov.

 Aktuality / SIEŤ PRE PRÍPADY KATASTROF
 Aktuality / SIEŤ PRE PRÍPADY KATASTROF
 Aktuality / SIEŤ PRE PRÍPADY KATASTROF

Zoznam aktualít