ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Aktuality, Novinky - Felbermayr Slovensko

SÉRIA ÚSPECHOV TÍMU FELBERMAYR SIMPLON WELS

Aj tento rok sa tím cyklistov z Welsu pod záštitou koncernu Felbermayr Holding pyšní nepretržitými úspechmi rovnako ako v predchádzajúcom roku.

Už v marcových úvodných pretekoch sezóny rakúskej spolkovej cyklistickej ligy získal tím Felbermayr Simplon tri pódiové umiestnenia – na stupni víťazov stál víťaz Stephan Rabitsch v spoločnosti Daniela Auera a Daniela Schorna, ktorí obsadili druhé a tretie miesto.

Víťazstvo na tradičných pretekoch s názvom Kirschblütenrennen v apríli v meste Wels bolo pokračovaním úspešného ťaženia. Šprintérskemu esu Danielovi Schornovi sa na týchto dôležitých domácich pretekoch podarilo presadiť v konkurencii približne 120 cyklistov.

Na azerbajdžanských cyklistických pretekoch „Tour d'Azerbaidjan“ v máji si tím Felbermayr Simplon Wels vybojoval celkové víťazstvo a domov si priniesol tričko vedúceho pretekára a tri pódiové umiestnenia. Celkové víťazstvo na týchto medzinárodne významných pretekoch kategórie 2.1 získal Markus Eibegger.

Na cyklistických pretekoch okolo Horného Rakúska s medzinárodnou účasťou doplnil Stephan Rabitsch sériu úspechov cyklistického tímu z Welsu o celkové víťazstvo. Cyklistické esá v belasom tričku dosiahli úspech aj na pretekoch mesta Wels pod názvom Welser-Innenstadtkriterium, ktoré sa konali v júli, pričom Stephan Rabitsch zvíťazil pred účastníkom Tour-de-France Georgom Preidlerom. 

Zoznam aktualít