ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Aktuality, Novinky - Felbermayr Slovensko

EXPANZIA PRENÁJMU PRACOVNÝCH PLOŠÍN FELBERMAYR V NEMECKU

2022/01/26 | S vyše 3 000 pracovnými plošinami a zdvíhacími vozíkmi po celej Európe patrí spoločnosť Felbermayr k najvýznamnejším prenajímateľom techniky výškových prístupových zariadení. Pre pokračovanie úspešného rastu z uplynulých rokov rozširuje teraz spoločnosť Felbermayr svoju ponuku služieb v Nemecku.

Medzičasom už viac ako 20 rokov vykazuje spoločnosť prepravnej a zdvíhacej techniky Felbermayr Transport- und Hebetechnik úspešnú činnosť aj v oblasti prenájmu pracovných plošín a zdvíhacích vozíkov. Odhliadnuc od tuctu lokalít v Rakúsku si tento rodinný podnik tým z hľadiska kvality spravil dobré meno a veľmi dobre sa etabloval aj v Slovenskej republike, Česku a Rumunsku.

V Nemecku je Felbermayr, poskytovateľ priemyselných služieb v 19 krajinách Európy, činný doteraz v oblasti prenájmu pracovných plošín, s lokalitami v Bautzene a Drážďanoch.

Kulawik spravuje prenájom pracovných plošín

„Pod vedením Stephana Kulawika je snahou spoločnosti Felbermayr dosiahnuť teraz aj v Nemecku výraznú expanziu v oblasti prenájmu pracovných plošín a zdvíhacích vozíkov“, informuje konateľ Wolfgang Schellerer spoločnosti Felbermayr Transport- und Hebetechnik. „Teší nás, že sa nám podarilo na túto úlohu získať pána Kulawika“, dodáva Schellerer s presvedčením, že to bola najlepšia voľba.

​​​​​​​ Kulawik disponuje niekoľko desaťročnými skúsenosťami vo vedúcich funkciách v branži pracovných plošín, naposledy bol konateľom medzinárodnej spoločnosti prenajímajúcej plošiny v Nemecku. „Je vzrušujúcou úlohou preniesť moje skúsenosti a angažovanosť v oblasti prenájmu pracovných plošín a teleskopických vysokozdvižných vozíkov, ako aj rozvoja organizácií a sietí prenájmu, do spoločnosti Felbermayr“, vyjadruje svoje potešenie tento 53-ročný muž.
S podporou skúseného Thorstena Tyranna, taktiež dobrého znalca branže, je cieľom Kulawika vybudovať nemecký trh z existujúcej lokality spoločnosti Felbermayr v Krefelde.


Autor: Markus Lackner m.lackner@­felbermayr.cc

Zoznam aktualít