Aktuality, Novinky - Felbermayr Slovensko

FELBERMAYR NA MAWEV SHOW 2018


25.02.2018 | Aj v 10. ročníku výstavy MAWEV (14. až 17.marca 2018 v St. Pölten-Wörth) bude vystavovať spoločnosť Felbermayr, ktorá sa špecializuje na dopravu ťažkých nákladov, prenájom žeriavov a tiež na pozemné staviteľstvo, podzemné staviteľstvo a špeciálne podzemné staviteľstvo. Budú tam predstavené dve úplné novinky z oblasti stavebných strojov: 90-metrová teleskopická plošina a najvýkonnejší v Rakúsku sací bager. Pre milovníkov adrenalínu tiež bude k dispozícii mobilný žeriav s výškou 140 metrov vybaveným lanom pre bungyjumping.vystava mawev
Tisíce nadšencov sa zíde tento rok na jubilejnom podujatí MAWEV a naplní „stavenisko“ s plochou takmer 200 000 metrov štvorcových. Stavebným technikom a inžinierom sa oplatí zastaviť pri Felbermayr, ak by chceli sa dozvedieť viac o technických podrobnostiach vystavovaného prenajímaného vybavenia. Okrem toho vás budeme informovať v našom stánku o bezpečnosti na stavenisku a odpovedať na otázky týkajúce sa vzdelávacieho programu IPAF pre používateľom plošín.

Najvýkonnejší sací bager Rakúska

Všade tam, kde musia byť uložené citlivé vedenia, je sanie lepšie riešenie namiesto použitia rýpadla. Oddelenie spoločnosti Felbermayr pre životné prostredie a zdroje demonštruje v rámci MAWEV zariadenie superlatívov. Vďaka použitiu technológie 3 turbín sa dosiahol maximálny sací výkon. "Tak , napríklad, pracuje tento stavebný stroj dvanásťkrát rýchlejšie ako v prípade ručného výkopu," hovorí Wolfgang Pühringer – riaditeľ útvaru nakladania s odpadmi spoločnosti Felbermayr.  Okrem toho, umožňuje táto sacia technika bez námahy a efektívne odstraňovať také materiály ako stavebná sutina a štrk.

Autožeriav pre milovníkov adrenalínu v nasadení

Toto podujatie je príležitosťou nie len pre fanúšikov stavebných vozidiel, ale aj pre športových nadšencov. Tak môžu najmä odvážlivci skočiť z koša vo výške 140 metrov a letieť voľným pádom k zemi – zaistení, samozrejme, lanom. Používa sa pritom stroj LTM 1350 s maximálnou nosnosťou 350 t a vybavený kladkou. Potrebná bezpečnosť v rámci tohto predstavenia je zaručená tímom Ruperta Hirnera – legendy bungy jumpingu. Takže sa oplatí zastaviť na skok pri spoločnosti Felbermayr – či už pri zoskoku alebo len tak.

Zoznam aktualít