ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Aktuality, Novinky - Felbermayr Slovensko

KAMPAŇ OMV CORPORATE „HOSPODÁRSKA ENERGIA PRE RAKÚSKO“

Začiatkom apríla bola spustená nová kampaň spoločnosti OMV, ktorá vyzdvihuje dôležité rakúske partnerské podniky, a tým hospodársky význam OMV pre Rakúsko.

Spoločnosť OMV patrí k najväčším objednávateľom tejto krajiny a každoročne zadáva domácim podnikom zákazky v hodnote viac ako 600 mil. EUR. Týmto spôsobom sa spoločnosť OMV stará nielen o energetické zásobovanie Rakúska, ale aj o rast svojich partnerov – ako bolo predstavené v rámci kampane na príklade spoločnosti Felbermayr Holding a niektorých ďalších. Generálny riaditeľ OMV Dr. Gerhard Roiss: „Skutočná veľkosť podniku sa ukazuje na jeho partneroch, ktorí vyrástli spolu s ním.“

Päť najväčších dodávateľov OMV bolo predstavených ako príklad mnohých partnerov tejto spoločnosti v celorakúskej tlačovej a on-line kampani. Konatelia renomovaných rakúskych podnikov predstavili svoje výkony a úspechy, ktoré dosiahli podporou OMV. Správy boli do konca júna publikované v rakúskej dennej tlači a magazínoch, ako aj na najdôležitejších online portáloch, ktoré sú mobilne kompatibilné.  Okrem toho je na domovskej stránke spoločnosti OMV portál, ktorý obsahuje videá, fotografie a podrobnejšie informácie o tejto kampani.

Úspech OMV Group úzko súvisí s dobrými partnerstvami s inovatívnymi a pokrokovými podnikmi ako je Felbermayr. Spoločne s rakúskym priemyselným sektorom zabezpečuje spoločnosť OMV energetické zásobovanie rakúskych občanov dneška a zajtrajška. Viac informácii o kampani nájdete na. www.omv.com.

Zoznam aktualít