Aktuality, Novinky - Felbermayr Slovensko

PRENÁJOM PLOŠÍN FELBERMAYR VO VIEDNI/LANZENDORFE POD NOVÝM VEDENÍM

2021/03/24 | Dieter Reuberger je už niekoľko týždňov novým vedúcim prenájmu plošín Felbermayr v lokalite Viedeň/Lanzendorf. Nasleduje tým Thomasa Daxelmüllera, ktorý sa v lokalite bude v budúcnosti venovať prenájmu žeriavov a okrem toho bude pôsobiť aj ako zástupca vedúceho pobočky.

S takmer tromi desaťročiami skúseností patrí Dieter Reuberger na rakúskom trhu stavebných strojov medzi najskúsenejších znalcov brandže. Reuberger môže predovšetkým poukázať aj na viac ako 20-ročné skúsenosti u rakúskeho prenajímateľa pracovných plošín. Dnes 54-ročný Reuberger tam pracoval aj ako prokurista. Reuberger naposledy päť rokov pracoval ako konateľ pre výrobcu a prenajímateľa vežových otočných žeriavov s medzinárodnou pôsobnosťou.

Tri desaťročia pre techniku výškového prístupu

Reuberger o jeho návrate do sveta pracovných plošín a zdvíhacích vozíkov: „Je pekné vidieť, čo sa v minulých rokoch urobilo v technike výškového prístupu. Preto ma prirodzene teší, že pracujem pre jedného z velikánov ako Felbermayr.“ Podľa jeho vlastných vyjadrení to okrem technického know-how boli aj dôveryhodnosť a schopnosť motivovať zamestnancov, ktoré jeho profesijný vývoj na trhu stavebných strojov viedli k úspechu. Súbežne s tým je to však aj nadšenie pre technické inovácie. To viedlo k tomu, že Reuberger sa rovnako ako pri jeho najmilšom koníčku – tenise – nevzdáva ani v technike výškového prístupu.

Pokiaľ ide o jeho činnosť ako vedúceho oddelenia prenájmu plošín v spoločnosti Felbermayr, Reuberger vidí potenciál v získavaní nových zákazníkov a otváraní nových trhov v stavebníctve. Bude tým pokračovať v úspešnej ceste doterajšieho vedúceho oddelenia prenájmu plošín, Thomasa Daxelmüllera – ten sa naďalej venuje prenájmu žeriavov a súbežne s tým prevezme aj zodpovednosť ako zástupca vedúceho pobočky v Lanzendorfe pri Viedni.

​​​​​​​​​​​​​​Prenájom plošín Felbermayr s celoeurópskou pôsobnosťou aktuálne disponuje flotilou na prenájom s viac ako 2 800 pracovnými plošinami a zdvíhacími vozíkmi s pracovnými výškami viac ako 100 metrov. K dispozícii sú aj voliteľne dostupné výbavy ako biele pásy a gumové pásové podvozky, ktoré umožňujú nasadenie v interiéri bez oderu. Ďalej v prenájme vozového parku: vysokozdvižné vidlicové a teleskopické vozíky, ako aj minižeriavy.   

Autor: Markus Lackner m.lackner@felbermayr.cc

Zoznam aktualít