ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Aktuality

SME VYBAVENÍ PRE TIE NAJVYŠŠIE CIELE

Know-how a kompetencia na hranici reálnosti

Vy máte vysoké ciele – my sme vybavení

Podnikateľská skupina Felbermayr. Sila pohybu. Po celej Európe kompetentnejšie a silnejšie. Partner pre riešenie najťažších problémov.

Spoľahlivosť a kvalita podania ruky sú dva z našich základných faktorov úspechu a zároveň zrkadlo štruktúry našej firmy. Know-how, ktoré rástlo počas desaťročí, špičkové vybavenie s najmodernejšou technológiou a čestný úmysel poznať a plniť požiadavky našich zákazníkov sú ďalšími prídavkami k receptu úspešnosti zdvíhacej techniky Felbermayr.

A verte nám, s viac ako 1500 zamestnancami, 1300 pracovnými plošinami, približne 250 mobilnými žeriavmi s maximálnymi nosnosťami od 20 do 800 ton, niekoľkými žeriavmi na pásovom podvozku a s približne 200 vozidlami špeciálneho transportu sme optimálne vybavení aj pre zákazky na hranici možného.

Pre najťažšie prípady sú k dispozícii ešte tri žeriavy na pásovom podvozku LR 1750, najsilnejšie v Rakúsku a Slovensku s možnou nosnosťou až 1000 ton a prenosné hydraulické zdvíhacie zariadenia s nosnosťou až 800 ton Podnikateľská skupina Felbermayr

Naše zastúpenie