Teleskopické manipulátory

Vozový park

F 6 TSX
Pohon: nafta
Pracovná výška: 6m
Nosnosť: 2500kg
Teleskopický manipulátor F 6 TSX je s maximálnou nosnosťou 2500 kg a zdvihom 6  m všestranne využiteľný pracovný stroj na stavbách všetkých typov. So svojim príslušenstvom je schopný pracovať aj ako malý žeriav, pracovná plošina alebo vysokozdvižný vozík.
F 10 TSX
Pohon: nafta
Pracovná výška: 10m
Nosnosť: 3000kg
Teleskopický manipulátor F 10 TSX je s maximálnou nosnosťou 3000 kg a zdvihom 10  m všestranne využiteľný pracovný stroj na stavbách všetkých typov. So svojim príslušenstvom je schopný pracovať aj ako malý žeriav, pracovná plošina alebo vysokozdvižný vozík.
F 16 TSX
Pohon:
Pracovná výška:
Nosnosť:
Teleskopický manipulátor F 16 TSX je všestranne využiteľný pracovný stroj na stavbách všetkých typov. So svojim príslušenstvom je schopný pracovať aj ako malý žeriav, pracovná plošina alebo vysokozdvižný vozík.
F 18 TSX
Pohon: nafta
Pracovná výška: 18m
Nosnosť: 3500kg

Teleskopický manipulátor F 18 TSX je s maximálnou nosnosťou 3500 kg a zdvihom 17,25  m všestranne využiteľný pracovný stroj na stavbách všetkých typov. So svojim príslušenstvom je schopný pracovať aj ako malý žeriav, pracovná plošina alebo vysokozdvižný vozík.

Príslušenstvo: pracovné lyžiny, pracovný kôš, hydraulický hák

F 18 TSX/M
Pohon:
Pracovná výška:
Nosnosť:
Teleskopický manipulátor F 18 TSX/M je všestranne využiteľný pracovný stroj na stavbách všetkých typov. So svojim príslušenstvom je schopný pracovať aj ako malý žeriav, pracovná plošina alebo vysokozdvižný vozík.
F 22 TSX
Pohon: nafta
Pracovná výška: 22m
Nosnosť: 5000kg

Teleskopický manipulátor F 22 TSX je s maximálnou nosnosťou 5000 kg a zdvihom 20,6 m všestranne využiteľný pracovný stroj na stavbách všetkých typov. So svojim príslušenstvom je schopný pracovať aj ako malý žeriav, pracovná plošina alebo vysokozdvižný vozík.